O firmie

Doświadczenie

Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem w pełni profesjonalnych usług z zakresu transportu drogowego i spedycji. Na rynku europejskim działamy już od ponad 26 lat. Obsługujemy zarówno przejazdy krajowe, jak i międzynarodowe.

Ponadgabaryty
Łodzie & jachty
Maszyny

Lata doświadczenia

27 lat
Na rynku krajowym oraz europejskim

Kim jesteśmy?

Obecnie jesteśmy jedną z największych firm w środkowo-pomorskim regionie Polski. Od początku swojego istnienia za główny cel naszej działalności postawiliśmy sobie zapewnienie swoim klientom pełnej satysfakcji z wykonywanych przez nas usług. Bez względu na okoliczności, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam towar bez uszczerbku i w terminie dotarł do miejsca przeznaczenia.

Specjalizujemy się

Naszą główną specjalnością jest kompleksowa obsługa spedycyjna i transportowa produktów ponadgabarytowych i ponadnormatywnych. W ramach świadczonych usług zajmujemy się organizacją i przygotowaniem wniosków o zezwolenia przewozu powierzonego nam towaru na terenie Europy, a także kompleksowym pilotażem całego transportu.
 
W ramach usługi transportu ładunków ponadnormatywnych i ponadgabarytowych przewozimy m.in. domki holenderskie, jachty czy łodzie motorowe. Świadczone przez naszą firmę usługi chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) w wysokości 500 tys. euro.

Zapraszamy do
współpracy

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z transportem. Zapraszamy!

TRANSPORT
JEST NASZĄ PASJĄ

Aktualności

 • 17.10.2017

  Gabarytowo w Turcji

  Obowiązkowo z pilotem. Dwie łódki, każda 2,95 metra szeroko i waga około 3,5 tony.

  Więcej

  13.10.2017

  Dwa kręgi duże i dwa małe

  Tym razem na potrzeby budowy nowego osiedla w Słupsku, przywieźliśmy dwa bębny o średnicy 3,30 m i szerokości 2,20m każdy, oraz dwa zwoje o średnicy 2,25 m. i szerokości 0,65 m. Łączna waga ładunku to około 6 ton.

  Więcej
 • 27.08.2017

  Coś dla Pana Rolnika

  Jeszcze farba dobrze nie wyschła, a tutaj już trzeba było się ładować. Idealnie pasujący na naszą naczepę rozrzutnik obornika o wadze 11,5 tony.

  Więcej

  21.07.2017

  Wśród żurawi

  Niby 6 metrów szeroko, ale przy majestatycznych żurawiach nie wyglądamy tak ponadgabarytowo. W porcie gdańskim załadowaliśmy łącznie 6 zestawów ponadgabarytowych.

  Więcej
 • 10.04.2017

  Fanowska praca :)

  Artystycznie, wiosennie, ponadgabarytowo, w drodze przez całą Europę.

  Więcej

  09.12.2016

  Szlachetna paczka

  Przyłączamy się do pomocy potrzebującym.

  Więcej