About us

Experience

(Polski) Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem w pełni profesjonalnych usług z zakresu transportu drogowego i spedycji. Na rynku europejskim działamy już od ponad 26 lat. Obsługujemy zarówno przejazdy krajowe, jak i międzynarodowe.

Oversize
Boats & yachts
Machines

Years of experience

27 years
On local and european market

Who we are?

(Polski)

Obecnie jesteśmy jedną z największych firm w środkowo-pomorskim regionie Polski. Od początku swojego istnienia za główny cel naszej działalności postawiliśmy sobie zapewnienie swoim klientom pełnej satysfakcji z wykonywanych przez nas usług. Bez względu na okoliczności, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam towar bez uszczerbku i w terminie dotarł do miejsca przeznaczenia.

Specialized

(Polski)
Naszą główną specjalnością jest kompleksowa obsługa spedycyjna i transportowa produktów ponadgabarytowych i ponadnormatywnych. W ramach świadczonych usług zajmujemy się organizacją i przygotowaniem wniosków o zezwolenia przewozu powierzonego nam towaru na terenie Europy, a także kompleksowym pilotażem całego transportu.
 
W ramach usługi transportu ładunków ponadnormatywnych i ponadgabarytowych przewozimy m.in. domki holenderskie, jachty czy łodzie motorowe. Świadczone przez naszą firmę usługi chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) w wysokości 500 tys. euro.

(Polski) Zapraszamy do
współpracy

(Polski) W razie jakichkolwiek pytań serdecznie prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z transportem. Zapraszamy!

(Polski) TRANSPORT
JEST NASZĄ PASJĄ

(Polski) Aktualności

 • 17.10.2017

  Lorem ipsum 2

  (Polski) Obowiązkowo z pilotem. Dwie łódki, każda 2,95 metra szeroko i waga około 3,5 tony.

  More

  13.10.2017

  Lorem ipsum 0

  (Polski) Tym razem na potrzeby budowy nowego osiedla w Słupsku, przywieźliśmy dwa bębny o średnicy 3,30 m i szerokości 2,20m każdy, oraz dwa zwoje o średnicy 2,25 m. i szerokości 0,65 m. Łączna waga ładunku to około 6 ton.

  More
 • 27.08.2017

  Lore ipsumer 6

  (Polski) Jeszcze farba dobrze nie wyschła, a tutaj już trzeba było się ładować. Idealnie pasujący na naszą naczepę rozrzutnik obornika o wadze 11,5 tony.

  More

  21.07.2017

  Lorem ipsum 1

  (Polski) Niby 6 metrów szeroko, ale przy majestatycznych żurawiach nie wyglądamy tak ponadgabarytowo. W porcie gdańskim załadowaliśmy łącznie 6 zestawów ponadgabarytowych.

  More
 • 10.04.2017

  (Polski) Fanowska praca ...

  (Polski) Artystycznie, wiosennie, ponadgabarytowo, w drodze przez całą Europę.

  More

  09.12.2016

  (Polski) Szlachetna paczka

  (Polski) Przyłączamy się do pomocy potrzebującym.

  More