About us

Experience

(Polski) Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem w pełni profesjonalnych usług z zakresu transportu drogowego i spedycji. Na rynku europejskim działamy już od ponad 30 lat. Obsługujemy zarówno przejazdy krajowe, jak i międzynarodowe.

Oversize
Boats & yachts
Machines

Years of experience

30 years
On local and european market

Who we are?

(Polski)

Jesteśmy rodzinną firmą transportową założoną w 1990 roku. Od początku swojego istnienia za główny cel naszej działalności postawiliśmy sobie zapewnienie swoim klientom pełnej satysfakcji z wykonywanych przez nas usług. Bez względu na okoliczności, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam towar bez uszczerbku i w terminie dotarł do miejsca przeznaczenia.

Specialized

(Polski)
Naszą główną specjalnością jest kompleksowa obsługa spedycyjna i transportowa produktów ponadgabarytowych i ponadnormatywnych. W ramach świadczonych usług zajmujemy się organizacją i przygotowaniem wniosków o zezwolenia przewozu powierzonego nam towaru na terenie Europy, a także kompleksowym pilotażem całego transportu.
 
W ramach usługi transportu ładunków ponadnormatywnych i ponadgabarytowych przewozimy m.in. domki holenderskie, jachty czy łodzie motorowe. Świadczone przez naszą firmę usługi chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) w wysokości 500 tys. euro.

(Polski) Zapraszamy do
współpracy

(Polski) W razie jakichkolwiek pytań serdecznie prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z transportem. Zapraszamy!

(Polski) TRANSPORT
JEST NASZĄ PASJĄ