O firmieSerdecznie Państwa witamy na stronie internetowej firmy Gran. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem w pełni profesjonalnych usług z zakresu transportu drogowego i spedycji. Na rynku europejskim działamy już od ponad 20 lat. Obsługujemy zarówno przejazdy krajowe, jak i międzynarodowe.

Obecnie jesteśmy jedną z największych firm w środkowo-pomorskim regionie Polski. Od początku swojego istnienia za główny cel naszej działalności postawiliśmy sobie zapewnienie swoim klientom pełnej satysfakcji z wykonywanych przez nas usług. Bez względu na okoliczności, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam towar bez uszczerbku i w terminie doszedł do miejsca przeznaczenia.

Naszą główną specjalnością jest kompleksowa usługa spedycyjna i transportowa produktów ponadgabarytowych i ponadnormatywnych. W ramach świadczonych usług zajmujemy się organizacją i przygotowaniem wniosków o zezwolenia przewozu i rozładunku powierzonego nam towaru na terenie Europy, a także kompleksowym pilotażem całego transportu.

W ramach usługi transportu ładunków ponadnormatywnych i ponadgabarytowych przewozimy m.in. domki holenderskie, jachty czy łodzie motorowe. Świadczone przez naszą firmę usługi chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) w wysokości 500 tys. euro.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z transportem i spedycją. Zapraszamy!

 

Zasoby naszej firmy:

  • 50 wykwalifikowanych pracowników
  • wygodna i nowoczesna struktura komunikacyjno – informatyczna
  • nowoczesny, utrzymywany w stałym nadzorze technicznym park samochodowy : 40 pojazdów w tym 15 zestawów niskopodwoziowych do przewożenia ładunków nietypowych, ponadnormatywnych, łodzi i jachtów
  • Posiadamy ubezpieczenie OCP przewoźnika 500.000 EUR

Dane firmy

GRAN Krzysztof Szewczyk, Zbigniew Szewczyk Spółka Jawna

ul. Poznańska 98/99

76 – 200 Słupsk

NIP: PL 839-040-89-76

REGON: 0053126332

KRS: 0000083198

Dane korespondencyjne

GRAN Spółka Jawna

Głobino 65

76-200 Głobino k/ Słupsk

 

W 2012 roku zostaliśmy laureatem rankingu prowadzonego przez dziennik Newsweek – Firmy Rodzinne Roku 2012.

Od 2010 roku, Nasza Firma, posiada certyfikat Rzetelnej Firmy, potwierdzający Naszą wiarygodność w relacjach biznesowych.

W 2009 roku, Nasz Firma, otrzymała wyróżnienie w rankingu Diamenty Frobes 2009 w kategorii Firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł w województwie pomorskim.

Od 1996 roku należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.